photo-5

O kancelarii:

Jeśli szukają Państwo dobrego, skutecznego i zaufanego adwokata w Kielcach oraz na terenie województwa świętokrzyskiego z indywidualnym i przyjaznym podejściem do Klienta, Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandry Hojnowskiej spełni Państwa oczekiwania. Oferujemy porady prawne oraz stałą lub doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Nadto, Kancelaria reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi, przed organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.

Istnieje możliwość spotkania się z Klientami zarówno w Kancelarii w Kielcach jak i w Kancelarii w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Głównym obszarem naszej praktyki są sprawy cywilne, w tym sprawy związane z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, sprawy rodzinne, sprawy gospodarcze, sprawy karne, sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Adwokat Aleksandra Hojnowska jest absolwentką Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie złożyła pracę magisterską w Zakładzie Prawa Karnego i Postępowania Karnego pt. „Penalizacja nielegalnego posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych” z oceną bardzo dobrą. W 2016 roku ukończyła dodatkowo studia podyplomowe z zakresu prawa pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Nadto, jest członkiem Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej.

Sprawy swoich klientów Adwokat Aleksandra Hojnowska podejmuje z pasją i zaangażowaniem, by w oparciu o sprawność oraz szybkość realizowanych działań, osiągnąć wyznaczony przez Klienta cel. Czas i metody pracy dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i możliwości Klientów, którym pomaga się aby, rozwiązywać problemy nie tylko o charakterze prawnym, ale i życiowym.

Kancelaria Adwokat Aleksandry Hojnowskiej oferuje darmowe porady prawne dla wszystkich mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem w pełni darmowej i rzetelnej porady prawnej z zakresu prawa odszkodowawczego (m.in. odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za wypadek przy pracy, odszkodowania za wypadek za granicą, odszkodowanie za błędy medyczne, odszkodowania za śmierć bliskiej osoby, odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania za wypadki w rolnictwie, odszkodowania za wypadek na chodniku, drodze) proszone są o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania drogą telefoniczną bądź mailową.